דירה ברח` אליהו מרידור בירושלים מועד אחרון להגשה 04-08-2024 שעה: 12:00:00

בעת הורדת המידע על הנכס, תיחשפו לפרטים הבאים: פרטים ליצירת קשר עם כונס הנכסים, כתובת הנכס, גוש/חלקה של הנכס, הסבר על הנכס כפי שפורסם על ידי הכונס.

עלות הורדה לנכס 35 ש"ח


  • מספר: מוצג לרוכשי המידע
  • רחוב:מוצג לרוכשי המידע
  • ישוב: ירושלים
  • גוש: מוצג לרוכשי המידע
  • חלקה: מוצג לרוכשי המידע
  • תת חלקה: מוצג לרוכשי המידע
תיאור

דירה מכונס נכסים בירושלים ברחוב אליהו מרידור

נכסים דומים


פרטי הנכס המלאים
מוצג לרוכשי המידע בלבד

שאלות נפוצות

למה כדאי להשתמש באתר שלכם?
דירות המוצעות למכירה דרך כונס נכסים מפורסמות במספר אתרים, ובכלל זה האתר שלנו. באמצעות האתרים הללו קל לעקוב אחר נכסים חדשים המוצעים למכירה, וכל שיש לעשות הוא להירשם לאחד מהאתרים הרלוונטיים ולהתחיל לקבל ממנו עדכונים על נכסים. כל האתרים, ואנחנו ביניהם, מעדכנים על נכסים חדשים בעיקר באמצעות אימיילים. אלא שאצלנו תוכלו לקבל עדכונים גם בערוצים נוספים, כמו פייסבוק, אינסטגרם וטלגרם. בעוד שבאתרים אחרים תצטרכו לשלם עבור מנוי חודשי על מנת לקבל את העדכונים על הנכסים המוצעים למכירה, אצלנו תוכלו להירשם בחינם לקבלת העדכונים, ותשלמו רק עבור הורדת מידע על נכס ספציפי, שעליו תרצו לקבל פרטים. ההבדל העיקרי בין שני מסלולי העדכון הוא זה: במסלול הראשון, בו משלמים עבור מנוי, נחשפים למידע על כל הנכסים המפורסמים. במצב כזה, אם בחודש מסוים לא הוצעו למכירה נכסים חדשים באזור בו אתם מעוניינים לקנות דירה מכונס נכסים עדיין תצטרכו לשלם על מנוי, שלא הניב לכם תוצאות רלוונטיות. במסלול השני, לעומת זאת, מקבלים מידע על נכסים חדשים בדיוק כמו במסלול הראשון, אך משלמים רק במידה ומתפרסם נכס ספציפי שבו אתם מתעניינים ועליו אתם רוצים לקבל מידע.
מה אני מקבל כשאני מוריד את המידע על הנכס?
רוב המידע שמפורסם באתר הוא מה שפורסם על ידי הכונס עם זאת אנו עושים מאמצים להשלים את המידע החסר. המידע אליו תחשפו בעת ההורדה זה 1) פרטי יצירת קשר 2) כתובת הנכס / גוש וחלקה 3) מידע בסיס על הנכס על פי מה שהכונס פרסם.
האם השירות שלכם הוא בתשלום חודשי קבוע?
לא! השירות שלנו הוא כמו שכתבנו ללא התחייבות ללא תשלום חודשי ללא דמי מנוי. התשלום הוא רק לפי נכס. ניתן גם להירשם אלינו ולהנות מחשיפה לתכנים וכלים שיעזרו לכם בעולם הנדל"ן, ללא קשר לרכישת המידע.
מה זה כונס נכסים?
כונס נכסים זה עורך דין אשר מונה על ידי בית המשפט לנהל את תהליך המכירה של הנכס. ניתן למידע נוסף קראו את המאמר https://www.kones-home.co.il/mamar.php?ps=554

אתר ״דירות מכונס נכסים״

מתעדכן באופן שוטף בנכסים חדשים שנמכרים

בהליך כינוס נכסים בירושלים בלבד.


מכיוון שהפעילות באתר

אינה

כרוכה בהתחייבות, בדמי מנוי או בעלות חודשית, המאגר אטרקטיבי במיוחד עבור הצד המוכר והצד הרוכש כאחד.

גלול למעלה